Poltrona Frau Trust Desk ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Poltrona Frau Trust Desk

Poltrona Frau, Trust yönetici ofis sistemini sunar . Lievore, Altherr ve Park tarafından tamamen yeni bir ofis konsepti için tasarlanan masalar, kendinden destekli duvarlar ve saklama üniteleri.Trust , çağdaş çalışmanın evrimine yönelik derinlemesine araştırmalardan kaynaklanan bir koleksiyondur.

Günümüzde aslında roller daha az katı ve hiyerarşiktir ve yatay ilişkilere daha fazla vurgu yapılır. Teknoloji, ev ve ofis arasındaki sınırları giderek daraltıyor ve bu da, bireysel konsantrasyon vahalarını rahatlama alanları ve buluşma ve alışveriş yerleri ile değiştirmenin gerekli olduğu akışkan senaryolarda birbirini yeniden tanımlıyor.
Bu bağlamda, tüm Trust öğeleri, kullanıcının çalışma tarzına uyum sağlayarak serbestçe bir araya getirilebilir. Hacimler ve yapılar havadar, hafif ve dokusaldır. Formlar yumuşak, organik ve sivridir. Her şey deri, eyer derisi ve ahşaptan yapılmış ve ofis alanına uyacak şekilde yeniden gözden geçirilmiştir.

Güven masaları ayıran ve statik, geleneksel masa fikrine ötesine.
Üst kısımda keskin köşeler yok, iletişim açıklığı ve diyalog var. Konik kenarlar, masa başında çalışanların duruşunu kolaylaştırarak rahat bir destek sağlar. Sistem, her ikisi de üç farklı boyutta olan iki versiyondan oluşur. Güvenin Iconic Desk dalgalı ve düzensiz profiliyle paylaşımları teşvik eder, farklı yanlar ve duraklar sunar. Güven Düzenli Danışma varyantı o pürüzsüz profilleri ile birleştiren klasik dikdörtgen şeklini korur. Orta büyüklükte, her iki model de asimetrik bir versiyonda mevcuttur: bir tarafta bir ayak ve diğer tarafta bir dolap ile desteklenir.
Trust Iconic çalışma masası aynı zamanda "büyük" boyutta, masa ve toplantı masası arasında çok yönlü bir karma olarak sunulur. Bu arada, Trust Regular ayrıca rahat bir kişisel çalışma istasyonu veya ev masası olarak mükemmel bir "küçük" boyutta gelir. Mevcut kaplamalar, üst kısımların ince ve hafif geometrilerini sergiler. İkincisi, kablo düzenleri ile veya deri versiyonda bir kablo yönetim kapısı ile aksesuarlanabilir.
Eyer derisi veya deri çalışma yastığına sahip Techno Ahşap veya alternatif olarak, masaüstü tamamen deri veya deri döşemeli. Ustaca işleme sayesinde dikişin tamamen yokluğu, ona hem yüksek teknoloji hem de zanaatkar bir his veriyor.
Ayaklar için de eyer-deri / deri veya Techno Wood, kabloları barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Küçük haricinde tüm masalar bir alçakgönüllülük paneli ile aksesuarlandırılabilir.
Kablo yönetimi özelliği, müşteri tarafından seçilen ve belirtilen elektrikli cihazlara göre sağlanır ve özelleştirilir.