BMS Büro Mobilyaları Sanayi A.Ş.

20 yılı aşkın bir süredir insanların en özel anlarına tanıklık eden, yaşam alanlarına dokunan ve kusursuzluğu en kusursuz haliyle insanlara sunan bir marka hayal edin....

Ergonomiyi, Konforu ve Tasarımı ofis, ev ve bahçe alanlarında temsil ettiği markalar ile size sunan ve  mobilya danışmanlığı veren BMS, hayatın işlevlerine cevap veren mekanlar tasarlar.

İşimiz, yaşam alanı gereksinimlerinizi analiz ederek, tasarım,  işlevsellik ve kalitenin bileşimi ile en iyi çözümü sunmak.

Ergonomi bilgisi ile ofislerde performansın artmasına önem vererek, hayatı kolaylaştırmayı hedefler. Geri dönüşebilen ürünler ile çevreye olan sorumluluğu göz önünde bulundurur.

İtalyan tasarım zarafeti, kalitesi ve konforu ile kişiye özel evler donatır.Temsil ettiği Amerikan Herman Miller , İtalyan Poltrona Frau ve Fransız Baccarat gibi firmaların 100 yıllık deneyimleri ile benzersiz mekanlar yaratır.

Kısacası BMS hayatınızda yer alan tüm değerleri bir tasarım harikasına dönüştürerek yaşamınızın en özel anlarına dokunur.