Videolar

Archibald Chair ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Archibald Chair

Archibald koltuğu ile 2009 yılında "En İyi Ev İçin Tasarım” kategorisinde Wallpaper Ödülünün sahibi olan Jean-Marie Massaud, 10 yıl sonra yine Poltrona Frau için küçük bir şaheser yarattı: İlk kez 2019, Milano Design Week kapsamında gerçekleşen Salone del Mobile fuarında görücüye çıktı. Poltrona Frau Türkiye temsilcisi BMS A.Ş ( bms.com.tr) tarafından şimdi Türkiye’de.

Arkalığın iç kısmındaki görkemli kıvrımlar gibi her ayrıntıda ortaya çıkan terzi dokunuşuyla oyulmuş, açık ve net, modern bir koltuk. Yadsınamaz bir zerafetle gelişigüzel hafif açık bırakılmış bir gömlek yakasına benzeyen sade kollar. Arkalığın ve profillerin kavisli hattının özenle ve maharetle altını çizen değerli kontrast dikişler. Pelle Frau® deri d veya İtalyan kumaş çeşitleri ile döşeme seçenekleri bulunmaktadır.

Tasarım sürecinde oran, ağırlık ve hacimlerin özenle gözden geçirilmesinin sonucu ortaya çıkan yeni Archibald yemek koltuğu, Poltrona Frau koleksiyonun geriye kalanının tüm konforunu destekliyor. Hem modern alanlar hem de daha klasik iç mekanlar için eşsiz bir tasarım. Etiler BMS showrooum’unda yakından görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Ölçüler