GranTorino HB ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

GranTorino HB

Jean-Marie Massaud tasarımı GranTorino HB kanepe küçük bir mimari eserdir. Geniş sırtlık, oturağın yatay yüzeyiyle birlikte sınırları iyi belirlenmiş bir mekân yaratır. Kanepe samimi yine de dinamik bir sığınağa dönüşür. Sırtlıkla birleşen yüksek kolçaklar, sürekli bir hacim yaratırlar ancak açıklık hissi vermek için oturak kısmından hemen önce sona ererler. Neredeyse görünmez bıçak tipi destekler sayesinde kanepe havada yüzüyor gibi görünür. Saraçlık yöntemi kullanılarak düzgün şekilde kesilen ve elle dikilen deri dış kaplama lüks sağlamlığın somut örneğidir. Kumaş döşemenin sarmalayıcı dolgusu konfor ve istirahatı garanti eder. Kumaşın özelliği, Jean-Marie Massaud'un Poltrona Frau için yaptığı mobilya tasarımlarını karakterize eden X dikişlerdir. Yatak odasından ilham alan tasarımcı iş koltuğu birleştirmeye gelince sahibine maksimum özgürlük tanır. Dâhil edilen minderler dışında diğer daha küçük minderler zevke göre eklenebilir. GranTorino HB, GranTorino kanepe ve koltuk sistemlerini genişletir ve koleksiyonun diğer parçalarıyla eşleştirilebilir. Dayanıklı ürün, geniş oturma odaları ve en sofistike evler için ideal kanepe olmakla birlikte ticari alanlar için de uygundur.
Cuoio Saddle® Ekstra deri/kumaş döşemeye ilaveten kumaşla Color System’den Pelle Frau® deriyi eşleştiren bir modeli de mevcuttur. Tüm kumaş kaplamalar çıkarılabilirdir. GranTorino HB’nin oturak yapısı, iç içe dokunmuş elastik kayışlarla metal boru sistemidir. Tampon, preslenmiş vatka tabakası, farklı yoğunluklu poliüretan köpük ve polyester vatkadan oluşur. Minderler kaz tüyü ve polyester vatkalı ve poliüretan köpük dengeleştirici dolguludur. Ayaklar, titanyum renkli alüminyum kaplama ve koruyucu plastik başlıklıdır.
GranTorino HB’nin, geniş koltuk, iki kişilik ve iki kişilik geniş kanepe ve üç kişilik ve üç kişilik geniş kanepe modelleri mevcuttur.

Materyal

Naturel deri+kumaş veya Kösele+kumaş kaplama
Titanyum boyalı metal ayaklar