GranTorino ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

GranTorino

Jean-Marie Massaud, GranTorino yatağa şekil vermek için GranTorino HB kanepenin bileşimsel dilini yeniden değerlendiriyor. Gerçek anlamda tam ve tutarlı bir koleksiyon yaratmak için kullanılan tasarım stratejisi.
GranTorino HB’nin sırtlığı gibi yatağın başlığı da son derece geniştir ve ayırt edici bir özelliğe dönüşmüştür. Geniş yüzey alanı, zengin poliüretan köpüğü ve polyester vatkası ve gizli x dikişleri sanki panel etkisi yaratırlar. Yine de hafiflik hissi vermesi için kalınlığı kontrol altında tutulur. Yatak çerçevesi başlığa özel bir teknik çözüm kullanılarak sabitlenir, tüm görsel yumuşaklığıyla sanki orada uzanıyormuş gibi görünmesini sağlar.
Malzemeler arasındaki kombinasyon çok sofistikedir. Başlık çerçevesi ve yatak çerçevesi tamamen Cuoio Saddle® Ekstra deri kaplıdır ve döşemesi kumaştan ya da Color System’den Pelle Frau® Heritage deri, Nest deri, Soul deri veya Pelle Frau® deridendir. Diğer kombinasyonlar arasında Color System’den Pelle Frau® Nest deri, Soul deri veya Pelle Frau® deri başlık çerçevesi ve yatak çerçevesi yer alır. Başlığın arkası çerçeveyle aynı malzemeyle veya Poltrona Frau Jakarlı kumaşla döşenebilir.

Materyal

Naturel deri, deri+kumaş, kösele+deri veya kösele+kumaş kaplama
Titanyum boyalı metal ayaklar