Ginger Ale Office ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Ginger Ale Office

Roberto Lazzeroni, Poltrona Frau için Ginger Ale ofis koltuğunu geliştirdi. Yeni koleksiyon Ginger Ale’nin ikonik kabuğa benzer gövdesini ve iki yan damla açıklığını korurken koltuğu daha çok amaçlı hale getirir. Tamamı çelikten üretilen farklı desteklerin sayısı arttı: Kendinden frenli döner tekerlekli 5 yıldızlı taban; merkez sütunlu 4 yıldızlı taban veya döner ya da sabit modeller için sade 4 yıldızlı taban.
Taze, güzel tasarlanmış ve son derece modern, çeşitli modellerdeki, çok amaçlı Ginger Ale ofis koltuğu, bireysel çalışma alanlarına veya toplantı odalarına yönelik bir koltuk olarak yalnızca işyeri için mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda kamusal alanlar veya ofiste/evde çalışma için de muhteşemdir.
Sınırsız renk kombinasyonlarından doğan sünelik. Ginger Ale ofis koltuğunun antrasit veya beyaz renkli gövdesinin arkası, kompakt ve tek tip etki için aynı finişli desteklerle veya zarif bir kontrast için krom kaplı desteklerle eşleştirilebilir. Koltuğun iç kısmıyla deneme yapılabilecek bir diğer unsur, farklı ton seçenekleriyle Color System’den Pelle Frau ® deridir. Ginger Ale ofis koltuğu poliüretan köpük tamponuyla artık daha konforludur.

Materyal

Naturel deri kaplama yüzey
Beyaz, antrasit veya krom strüktür