Flo Family ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Flo Family

Flo monitör kolunun dinamik hareketi, ekranı minimum çaba, maksimum hassasiyetle tam olarak istediğiniz yere yerleştirebilmenize imkân tanır. Patenti alınmış mekanizma, ister bakmanız, ister dokunmanız gereksin geniş hareket aralığı, parmak ucu kontrolü ve hızlı ayar sağlar. Tamamı çevre dostu tasarımlara sahiptir.
Flo’nun eşsiz tasarımı ve patentli geometrik yay sistemi, yatay ve dikey yön arasında zahmetsiz şekilde geçiş yaparak, ağırlığı 10 kg’a kadar olan her tür monitörü hayal edebileceğiniz her konuma yerleştirebilmenizi sağlar. Flo size 56 cm masa erişimi, 34 cm dikey ayar ve -40 derece geriye eğim sağlar.
Flo her tür yüzeye kolayca monte edilir. Kol üzerindeki ağırlık ölçer, ekranınız için en uygun gerilimi ayarlamanıza, ayarı kaydetmenize ve gerçek performans göstermenize imkân tanır.
Monitörler, her bir faaliyetin en iyi ergonomik performans için farklı ekran pozisyonları gerektirdiği giriş ve çıkış aygıtları olarak çift işlev görür. Flo, en geniş dinamik monitör kolu aralığı sağlayarak herkesin, ekranı kolayca standart çıktı pozisyonundan dokunmatik ekrana çevirebilmesine imkân tanır.
Çevre DostuFlo’nun monitör kolları %75 geri dönüşümlü malzemeden üretilir ve %99 geri dönüşümlüdürler. MBDC Cradle to Cradle Gümüş belgelendirmesini almak üzere olan Flo monitor kolu, LEED belgelendirmesine katkıda bulunabilir.

Materyal

Beyaz veya metalik gri aluminyum