Mirra 2 ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Mirra 2

Mirra 2 insanlar hareket ettikçe, vücutlarıyla bütünleşmişçesine hareket eder. Başarılı bir tasarımın her parçası üzerinde etraflıca düşünülerek ortaya çıkarılan Mirra 2 oturanın yaptığı her şey için anında geribildirim sağlar ve kişinin ve koltuğun bir bütünmüşçesine hareket ettiği samimi bir bağ sunar.
Olağanüstü duyarlılığı ve içgüdüsel hissiyle Mirra 2 Butterfly Back™ akıllı destek yapısını yaratma amacıyla kumaş katmanını polimer damarlarla birleştiren yeni bir yöntemin icat edilmesiyle doğdu. Dinamik destek için şekillendirilen hibrid yapı, vücudu sağlıklı bir hizada tutar. Yeni bir halka omurga, geliştirilmiş pasif PostureFit™ ve bağımsız olarak ayarlanabilir bel desteğiyle birleştirilen Mirra 2’nin sırt tasarımı, vücudun desteğe ihtiyaç duyan en ufak hareketlerine bile olağanüstü derecede duyarlıdır.
Mirra 2’nin ince tasarımı, tüm mekânlara sofistike bir profil ve görsel hafiflik kazandırır. Kumaş ve sırt için yeni eklenen renk seçimleri, bunları yaratıcı şekilde kombine etme fırsatı ve taban cilası için yeni seçenekler, seçenek aralığını artırır.
Orjinal Mirra tasarımı çığır açarak, Cradle-to-Cradle prensipleri kullanılarak temelden tasarlanan dünyanın ilk son derece planlanan çok bileşenli ürünü oldu. Ortaya çıkan sonuç, kişiye daha duyarlı, dünya açısından daha sorumlu bir koltuktur. Mirra 2 aslından yüzde 25 daha hafiftir ancak 150 kg’lık bir insanı taşıyabilir. 


Ölçüler

Materyal

File oturma
Polietilen üzeri file kaplama
Grafit,Gri/Beyaz, Yarı parlak/Beyaz-Siyah, H-Alloy/ Grafit-Beyaz tekerlek bazası seçenekleri
Siyah veya gri kolçak seçeneği