Lino ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Lino

Herman Miller'ın sektör lideri 50 yılı aşkın araştırma ve tasarımına dayanan Lino performans koltukları, iş yerinizde veya evinizde çalışırken konfor ve çok çeşitli dengeli hareket özgürlüğü sunar. Herman Miller herkesin çalışırken konforlu, rahat ve iyi bir tasarımda çalışması gerektiğini düşünür. Lino çalışma koltuğu bu olasılığı gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Lino'nun omurga desteği ve konturlu koltuğu, çalışırken vücudunuzun ihtiyacı olan omurga desteğini verir. Yüksek performanslı Duo Süspansiyonu ve farklı iplik bileşimi özelliğiyle, oturma kısmındaki hava alabilen, nefes alabilen süspansiyon sayesinde rahat ve konforlu çalışabilirsiniz. Vücudunuzla entegre bir bel desteğine sahiptir.

Siyah veya Mineral çerçeve, altı farklı süspansiyon rengi ve çok çeşitli döşeme seçenekleri arasından seçim yaparak Lino çalışma koltuğunu kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Taban için çerçeveye uyan bir renk seçebilir veya daha şık bir görünüm için parlak alüminyumu tercih edebilirsiniz.