Aida ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?

  1.  

Aida

Yumuşak ve zarif tasarımıyla Aida, bir çiçeğin tacını anımsatır. Kollar açıktır ve çiçek yaprakları gibi dışarı kıvrılırlar. Basit geometrik formlar, zarif ancak güçlü karakterli bir grubu oluşturmaktadır. Yine bu tasarımla Roberto Lazzeroni, keskin stili kendisini yeni ve modern kılan tanıdık bir şekil yaratmıştır.
İkonografik referans, doğanın yanı sıra 1950’lerin mobilyasıdır. Aida kusursuz formları ve bu dönemde sıkça görülen kumaş ve deri kombinasyonunu yansıtır. Geçmiş ve günümüz arasındaki bu ince dalgalanmada koltuk, geleneksel üretim tekniklerini modern malzeme ve efektlerle harmanlar. Geleneksel Poltrona Frau ürünleri gibi bu kurutulmuş kayın kerestesinden üretilen koltuk, hintkeneviri kayışlarda uzanan elle bağlanmış çelik çift konik yaylarla gerilir. Sırtlığın iskeleti ve oturağın dolgusu, son teknolojiye uygun olarak kalıplanmış poliüretan köpüktendir.
Döşeme, deri veya grogren bordürle süslenir. Dışta Pelle Frau® deri, içte kumaş olan modelinin yanı sıra koltuğun tamamen Pelle Frau® deriyle döşenmiş modeli de mevcuttur. Aida, sabit veya döner model olarak sunulmaktadır. Tabanı, siyah boyalı odun lifindendir.

Ölçüler

90*79*72 cm ölçülerinde 
Deri veya deri+kumaş kaplama