BMS Büro Mobilyaları Sanayi A.Ş.

35 yıldır her zaman kaliteli hizmet ve güvenin adresi

Temelleri 1984 yılında atılan BMS, 35 yıldır Türkiye’de yenilikçi, ergonomik ve çalışan verimliliğini odak alan ofis tasarımları inşa etmek için dünyada alanında lider markalarla çalışıyor. BMS; temsil ettiği Amerikan Herman Miller, İtalyan Poltrona Frau, Fransız Baccarat gibi markaların 100 yıllık deneyimleri ile benzersiz mekanlar yaratıyor.

BMS’nin DNA’sını yenilikçilik, kaliteli hizmet ve güven oluşturuyor ve bu anlayışla müşterileriyle uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler yürütüyor. BMS ile çalışan firmalar; yıllardır ürün ve servis kalitesinin değişmediğini görmenin verdiği güvenle hareket ediyorlar. BMS, bu anlamda 35 yıldır her zaman kaliteli hizmet, yenilikçi ve güvenin adresi oldu.

35 yılda Türkiye’de özellikle ofis tasarımlarında ilklere imza atan BMS Türkiye’de bugün yaygın olarak kullanılan açık ofis tasarımının da öncüsü oldu. Açık ofis tasarımları ilk defa BMS imzasıyla değer buldu. Bu tasarımları gerçekleştirirken hayatı kolaylaştırmak amacıyla çalışan sağlığını ve mutluluğunu amaç edinerek ofis performansın artmasına önem verdi. Çünkü BMS başarılı şirketlerin sırrının çalışan mutluluğundan geldiğine inanıyor.

BMS bugüne kadar, aralarında Garanti Bankası, Yıldırım Holding, Apple, EBay, Yemek Sepeti gibi konularında öncü birçok şirketin mekanlarını temsil ettiği markaların ürünleri ile rahatlığa kavuşturdu. Aynı zamanda Poltrona Frau şıklığı ve 250 yıllık Baccarat kristalleri ile evlerde ve yönetici ofislerinde pırıltılar yarattı.

BMS kuruluşundan itibaren Türkiye’de tasarım kültürünün gelişmesine de çok önemli katkılar sağladı. 1990’lı yıllardan bu yana kesintisiz bir şekilde düzenlediği konferanslara ve panellere dünyanın önde gelen tasarımcılarını getirerek Türk iş dünyasına ve üniversitelere tasarımı ve önemini anlattı. BMS aynı zamanda dünyadaki tasarıma ilişkin gelişmeleri de Türkiye’ye getirerek her zaman bu alanda öncü ve lider oldu.

Ev, bahçe ve ofis alanlarında ergonomiyi, konforu ve tasarımı dünyanın önde gelen markalarıyla ve mobilya danışmanlığı ile Türkiye’ye sunan BMS; bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de tasarım harikası ürün ve hizmetleriyle yaşamın özel anlarına dokunarak değer yaratmaya devam ediyor.